enVision®

enVision® Academia yalnızca üniversiteler için özelleştirilmiş bir elektronik belge yönetim sistemidir.

enVision® Academia ile süreçlerinizi elektronik olarak işletin, elektronik yazışma ortamına katılın, elektronik imza kullanın.

Bir üniversitenin sahip olabileceği en iyi EBYS'yi en uygun koşullarla Türkiye'nin liderinden alın ve öne çıkın.Tüm referanslar için buraya tıklayınız.

Üniversiteler için II. EBYS Çalıştayı Başladı!

3 Ekim 2016 tarihi itibarı ile enVision® Doküman ve Süreç Yönetim Sistemi kullanan üniversitelerimizden yaklaşık 150 kişinin katılımı ile EBYS Çalıştayı başlamıştır. Gruplar halinde gerçekleştirilen oturumlar, yaklaşık 3 hafta sürecektir. Çalıştay kapsamında üniversitelerden gelecek olan uzmanlara enVision® sistem yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilecek, yeni özellikler tanıtılacak ve aynı zamanda uygulamalı örnekler sunulacaktır.

Tüm Türkiye'den çok sayıda üniversitenin katılımı ile gerçekleşen II. EBYS Çalıştayı, Bilkent Teknoloji Geliştirme Bölgesi Cyberplaza C Blok Kat:2 adresindeki ofisimizde düzenlenmektedir.

Üniversiteler için I. EBYS Sistem Yöneticisi Çalıştayı 17 Şubatta Başlıyor!

17 Şubat - 4 Mart 2014 tarihleri arasında enVision® Doküman ve Süreç Yönetim Sistemi kullanan üniversitelerimizin ilk bölümünün katılımı ile EBYS Sistem Yöneticisi Çalıştayı düzenlenecektir. Çalıştay kapsamında üniversitelerden gelecek olan uzmanlara enVision® sistem yönetimi üzerine detaylı bilgiler verilecek ve aynı zamanda uygulamalı örnekler sunulacaktır.

Tüm Türkiye'den çok sayıda üniversitenin katılımı ile gerçekleşecek olan I. EBYS Sistem Yöneticisi Çalıştayı, Bilkent Teknoloji Geliştirme Bölgesi Cyberplaza C Blok Kat:2 adresinde düzenlenecektir.

enVision® Akademik Bilişim 2014 Mersin Üniversitesi'nde!

CBKSoft'un da sponsorları arasında bulunduğu Akademik Bilişim 2014, Mersin Üniversitesi ev sahipliğinde 01-07 Şubat 2014 tarihleri arasında Mersin Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

Ülkemizin tüm saygın üniversitelerini bir araya getiren bu değerli organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

CBKSoft, Kamu SM III. E-İmza Platformunda Mobil Cihazlar Üzerinde E-İmza Teknolojisini Türkiye'ye Tanıttı

CBKSoft, 13-14 Kasım 2013 tarihlerindeki Kamu SM III. E-İmza Platformunda Altın Sponsor olarak rol aldı. E-İmza alanındaki son yenilik olan mobil cihazlar üzerinde elektronik imza atılması, enVision® Mobil Uygulaması aracılığı ile Türkiye'de ilk kez kamuoyuna tanıtıldı. Büyük ilgi çeken bu teknoloji, e-imza kullanımının gelecekte hangi yöne doğru ilerleyeceğinin de bir göstergesi olarak akıllarda yer alırken, CBKSoft yine Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmeyi başardı.

400'den fazla kamu görevlisinin katılımı ile gerçekleşen bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Elektronik belge yönetimi, "kağıtsız ofis" bakış açısı altında, bir kurum veya organizasyon dahilinde oluşturulan ve farklı kullanıcılar tarafından kullanılan değişik tür ve kategorideki tüm kayıt, evrak, form ve dokümanların yaşam döngüleri boyunca sistematik olarak elektronik ortamda güvenli bir şekilde kullanılması, saklanması ve yönetilmesidir.

enVision®, Türkiye genelinde en yaygın olarak kullanılan ve en çok tercih edilen elektronik belge, evrak, doküman, süreç ve form yönetim sistemidir. Yalnızca Türkiye'de yüzden fazla kurum tarafından kullanılan enVision®, 20.000'den fazla son kullanıcıya ulaşmış durumdadır.

enVision® Academia ise, güçlü ve ispatlanmış enVision® yapısının üzerinde yalnızca üniversitelerimiz için özelleştirilmiş bir elektronik belge yönetim sistemidir. Ölçeklenebilir yapısı, genişlemeye ve entegrasyona açık teknolojisi ve üstün özellikleri ile birçok üniversitenin tercihi olan enVision® Academia, e-yazışmadan e-imzaya kadar bir çok alanda öncü ve lider konumdadır.

Yükseköğretim Kurulu'nun (YÖK) üniversitelerin elektronik belge yönetim sistemine geçişleri konusundaki beklentileri de göz önüne alınarak, bir üniversitede ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri en uygun koşullarla sunabilmek ve EBYS alanında üniversitelerimizin en iyiye en kolay şekilde ulaşabilmelerini sağlamak misyonu ile hazırlanan bu özel enVision® versiyonu ile tanışın. enVision® Academia ile kurumunuzun en hızlı ve en kolay şekilde elektronik belge yönetim sistemine geçişi için ilk adımı bugün atın, yatırımınızın boşa gitmesi riskine girmeyin.


GENEL ÖZELLİKLER

 • TS 13298 + T1 + TS ISO/IEC 25051 Sertifikalı (TS 13298 Elektronik Belge Yönetimi belgesi için tıklayınız)
 • 5070 Sayılı Elektronik İmza Kanunu'na uygun Tübitak onaylı e-imza (PAdES ve CAdES)
 • e-Yazışma protokolü üzerinden dış kurumlara elektronik belge gönderebilme ve dış kurumlardan elektronik belge alabilme özelliği (Kalkınma Bakanlığı, eski ismi ile DPT, tarafından gerçekleştirilen e-Yazışma Projesi ile kamu kurum ve kuruluşları arasındaki resmi yazışmaların güvenli bir şekilde elektronik ortamda yapılmasını sağlayacak ortak kurallar seti geliştirilmiştir. Bilgi için tıklayınız)
 • Üniversiteler, YÖK, Bakanlıklar, diğer kamu kurum ve kuruluşları ile kağıtsız ve güvenli yazışma olanağı
 • Standart Dosya Planına uygun
 • Devlet teşkilatı veritabanı haberleşme kodları destekli
 • Tamamen ağ tabanlı
 • Mobil cihaz desteği (Android ve iOS)
 • Sürekli ve maksimum teknik destek
 • Üstün güvenlik unsurları
 • Gelişmiş kurumsal portal modülü
 • Görsel temalar
 • Hem akademik, hem de idari birimlerde aynı anda kolaylıkla kullanılabilme
 • Sınırsız kullanıcı, sınırsız iş akışı tasarlayabilme, sınırsız evrak tanımı ve şablonları

enVision® Academia ile ilgili diğer özellikler ve detaylar için buraya tıklayınız.

site haritası

Microsoft Certified Partner CBKSoft A.Ş.